کد خبر : 11133

حق‌وردی مطرح کرد:

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مقام معظم رهبری در دومین دیدار خود با نمایندگان مجلس یازدهم از عملکرد نمایندگان در خوزه نظارتی و قانون‌گذاری ابراز رضایت کرد.

حسین حق وردی نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ، در خصوص بیانات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری نمایندگان، گفت: امروز برای بار دوم این افتخار را داشتیم تا با مقام معظم رهبری از طریق تصویری دیدار کنیم و ایشان در این دیدار رضایت خود را از عملکرد یک ساله مجلس یازدهم به عنوان مجلس انقلابی ابراز رضایت کردند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رهبری در این دیدار بر تقویت نقاط قوت مجلس و مراقب و برطرف کردن نقاط ضعفی که امکان بروز آسیب از آن نواحی وجود دارد تاکید داشتند، افرود: مقام معظم رهبری نقشه راهی را که برای مجلس یازدهم ارائه کرده بودند در این دیدار تکمیل کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه برای نمایندگان باعث افتخار است که عملکرد آنها در حوزه‌های قانون گذاری و نظارتی مورد رضایت مقام معظم رهبری قرار گرفته است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار تصویری خود با نمایندگان خواستار تقویت ارتباط مردمی و نظارت‌های میدانی بسیار مناسب رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شدند.

حق وردی، گفت: مقام معظم رهبری بر کار کارشناسی، دوری از حواشی، ریل گذاری صحیح، عدم دخالت در امور اجرایی ، مقابله با تراکم قانون و حذف قوانین مزاحم موجود تاکید داشتند، از این رو مجلس یازدهم برای دستیابی به موفقیت باید تمامی این موارد را در دستور کار خود قرار دهد و بر اساس نقشه راه تکمیل شده گام بردارد./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
اقتصادی
اجتماعی