کد خبر : 11023

سلیمی:

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: انتخابات، همایش اقتدار ملی است و نباید در آن خللی ایجاد شود که سبب مشارکت مردم شود.

 

 

علیرضا سلیمی، به وحدت نامزدهای انتخاباتی برای پیشبرد اهداف انقلاب در عرصه رقابت اشاره کرد و گفت: همه باید توجه داشته باشند که انتخابات همایش ملی است که مردم با هر سلیقه‌ای در آن شرکت خواهند کرد؛ بنابراین در این همایش اقتدار ملی افزایش پیدا می‌کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس افزود: برای اینکه وحدت و همدلی شکل بگیرد؛ قطعا کاندیداها نباید به مسائل حاشیه‌ای بپردازند و بدانند که با تخریب و چنگ انداختن اقتدار ملی کاهش پیدا می‌کند.

وی اظهار کرد: مردم باید برنامه و کارنامه کاندیداها را مورد بررسی قرار دهند و پس از آن با آگاهی کامل پای صندوقهای رای حاضر شوند تا دیگر شاهد مشکلات اقتصادی و معیشتی نباشیم.

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: آقایان دقت کنند که مشارکت بالا و پرهیز از لجن پراکنی، انتخابات را به اوج قله مردمسالاری در دنیا به نمایش خواهد گذاشت؛ قطعا انتخابات می‌تواند به قدرت و اقتدار ملی کمک کند.

سلیمی اظهار کرد: مردم همیشه و در همه عرصه ها حضور داشتند که همین حضور باعث شده تا ما به اقتداری در سطح بین المللی دست پیدا کنیم؛ قطعا اگر در انتخابات پیش رو نامزدهای انتخاباتی رقابتی سالم را داشته باشند به اقتداری دوچندان دست پیدا می‌کنیم و یاسی در دل دشمنان خواهیم گذاشت./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی