کد خبر : 11009

فرهنگی خبر داد:

سخنگو هیئت رئیسه مجلس از دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری به صورت ویدیو کنفرانس در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

 
محمد حسین فرهنگی  با اعلام این خبر گفت:در جلسه هیات رئیسه مجلس، یکشنبه دوم خرداد، مقرر شد انتخابات هیات رئیسه کمیسیون ها مطابق ماده ۶۰ آئین نامه داخلی یک سال پس از انتخابات سال قبل همان کمیسیون برگزار شود. 

سخنگو هیئت رئیسه ادامه داد: سه شنبه و چهارشنبه به جز معاونت پارلمانی ریاست جمهوری و مهمانان دعوت شده برای اظهار نظر در صحن علنی، معاونان‌پارلمانی و سایر مدیران دولتی حضور نخواهند داشت. 

وی افزود : تصمیم گرفته شد تا در  روز سه شنبه جز دفاتر ملاقات نمایندگان و مدعوین کمیسیون ها از سایر تردد های مجلس منع شود. 

فرهنگی تصریح کرد: ثبت نام برای داوطلبی عضویت در هیات رئیسه مجلس، از ساعت ۱۸ روز سه شنبه تا ساعت ۸ صبح چهارشنبه، با تحویل نامه کتبی به دبیرخانه دفتر هیات رئیسه انجام و رای گیری برابر اعلام قبلی به صورت الکترونیکی و در صحن مجلس خواهد بود.

وی عنوان کرد:پس از این، در مورد فرصت ثبت نام برای موافقت و مخالفت با کلیات طرحها و لوایح و سایر موارد مشابه، از زمان قرارگرفتن در دستور هفتگی تا آغاز ورود به کلیات ادامه داشته و پس از ورود به کلیات قرعه کشی خواهد شد.

سخنگو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: روز پنجشنبه دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان با مقام معظم رهبری به مناسبت سالگرد آغاز به کار مجلس یازدهم برگزار خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی