کد خبر : 10967

فراکسیون مهدویت در پیامی:

فراکسیون مهدویت مجلس در پیامی پیروزی ملت مظلوم فلسطین بر غاصبان قدس شریف و رژیم کودک‌کش و جعلی صهیونیستی را تبریک گفت.

 فراکسیون مهدویت مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی ملت مظلوم فلسطین بر غاصبان قدس شریف و رژیم کودک کش و جعلی صهیونیستی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین 

بار دیگر نصرت الهی شامل حال امت اسلام شد و سربازان بیت المقدس و ملت مظلوم فلسطین بر غاصبان قدس شریف و رژیم کودک کش و جعلی صهیونیستی پیروز شدند.

به فرموده امام خامنه‌ای دشمن وحشی و گرگ صفت بعد از ۱۲ روز کشتار و جنایت  به درستی تشخیص داد که در برابر قیام یکپارچه‌ی فلسطین ناتوان است .

مهمترین دستاورد این جهاد پیروزمندانه وحدت و همدلی همه‌ی فلسطینیان در مناطق مختلف اشغالی در برابر رژیم جنایتکار صهیونیستی و حامیان غربی و آمریکایی آن بود.

همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، هرگز روی امنیت و آرامش را نخواهد دید و از این به بعد موشکها و پهپادها و توانمندی دفاعی صاحبان فلسطین کابوس شهرک نشینان غاصب خواهد بود

 فراکسیون مهدویت و تمدن سازی مجلس شورای اسلامی همراه با نمایندگان ملت ضمن تبریک پیروزی جبهه ی مقاومت به فرمان نائب امام زمان لبیک گفته و آماده ی پیگیری و مطالبه حقوق ملت فلسطین و بازخواست بین المللی رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود.

به روح همه‌ی شهدای مقاومت به ویژه شهید قدس حاج قاسم سلیمانی درود می‌فرستیم .

محمدمهدی زاهدی

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی