کد خبر : 10909

نوش آبادی با اشاره به اقدام اخیر سنای آمریکا:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری‌خواهان همچنان بر اعمال سیاست شکست خورده دوران ترامپ علیه ایران اعتقاد دارند.

حسین نوش آبادی در خصوص هشدار سناتورهای آمریکایی به شرکت‌ها درباره تجارت با ایران، گفت: دولت بایدن به شکست سیاست فشار حداکثری اعتراف کرد از این رو درصدد بازگشت به برجام است و این در حالیست که برخی از نمایندگان مخالف دولت با این اقدام مخالف هستند.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود جمهوری‌خواهان از هیچ تلاشی برای جلوگیری از تحقق منافع ایران در توافقنامه برجام دریغ نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه بایدن طی چند وقت گذشته توجهی به فشار سیاسی نمایندگان جمهوری‌خواه در راستای عدم پیوستن به برجام نکرده است، ادامه داد: متعاقبا نمایندگان این کشور سعی می کنند سیاست ایجاد هراس نسبت به برقراری تعامل اقتصادی با ایران را میان شرکت های بازرگانی و فعالان اقتصادی آمریکایی ایجاد کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید یادآور شد جمهوری‌خواهان همچنان بر اعمال سیاست شکست خورده دوران ترامپ اعتقاد دارند و نمی خواهند هیچ نرمشی از خود نشان دهند لذا دست به اقداماتی مانند دادن هشدار به شرکت‌ها درباره تجارت با ایران می زنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که نمایندگان سنای آمریکا باید بدانند بازگشت کشورشان به توافقنامه هسته ای در گرو رفع کامل تحریم ها، جبران خسارت ها و راستی آزمایی در این رابطه است لذا این سیاست از هم اکنون شکست خورده بشمار می رود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی