کد خبر : 10890

عمویی:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در راستای دیپلماسی پارلمانی مجلس شورای اسلامی حمایت از انتفاضه رمضانی مردم فلسطین را در دستور کار خود دارد.

 

 

ابوالفضل عمویی با تاکید بر نقش موثر دیپلماسی پارلمانی در حل مشکل فلسطین گفت: اتفاقات جنایتکارانه ای که رژیم صهیونیستی در محله شیخ جراح قدس شرقی رقم زده از دید ما پاکسازی قوم است و نیاز به محکومیت بین المللی دارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد:مقاومت جانانه مردم غزه،فلسطین 1948 و کرانه باختری نشان دهنده ایستادگی آن ها برای حفظ آرمان فلسطین است.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از مردم فلسطین تلاش می کنیم تا از طریق دیپلماسی پارلمانی این موضوع را دنبال شود که یکی از این مسیرها اتحادیه بین المجالس اسلامی است.

عمویی بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی در این مدت جلساتی با کارشناسان داشته و و بیانیه ای را نیز صادر کرده است که در صحن مورد حمایت مجلس قرار گرفت.

وی ابراز کرد: مجلس شورای اسلامی حمایت از مردم فلسطین را در دستور کار خود دارد و همکارانم از طریق وبینار با شرکت در اجلاس های مختلف  مواضع حمایتی جمهوری اسلامی از انتفاضه رمضانی آن ها اعلام کردند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی