کد خبر : 10802

راستینه:

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: عدم پرداختن رئیس جمهور آینده به حاشیه ها از مسائل بسیار کلیدی برای رفع مشکلات بوده و باید وظایف اجرایی خود را انجام دهد چرا که تئوری پرداز نیست و باید سیاست های کلان نظام را اجرایی کند.

احمد راستینه هفشجانی لزوم برنامه محور بودن کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت:  یکی از مهمترین رخدادهای عرصه سیاسی کشور ظرف یکماه آینده اتفاق خواهد افتاد و آن نیز انتخاب رئیس جمهور است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس افزود: کاندیداهایی می‌توانند در این عرصه موفق باشند که چندین ویژگی بارز داشته باشد؛ بنابراین یکی از مهم ترین خصوصیات رئیس جمهور آینده این بوده که باید برنامه‌هایی مبتنی بر اولویت‌های اساسی کشور داشته باشد و نیازهای کشور را بشناسد و در جهت حل آن ها گام بردارد.

وی اظهار کرد: رئیس جمهور باید الزاما برنامه خود را در مهار نرخ تورم، حفظ ارزش پول ملی، جهش رونق تولید و تمرکز بر حوزه فرهنگ و ... متمرکز کند و در حقیقت می بایست این اولویت‍های را در برنامه کاری خود بگنجاند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: رئیس جمهور باید توان مدیریت و انسجام بخشی را به حرکت هئیت دولت نشان دهد و به عبارتی رئیس جمهوری موفق است که بتواند یک حرکت مشخص و روشن با یک انسجام مدیریتی برای هئیت دولت تنظیم کند؛ ناگفته نماند یکی از مشکلات روسای جمهور قبلی در هدایت و راهبری هئیت دولت بوده است چرا که دارای مدیریت منسجمی نبودند.

راستینه بیان کرد: عدم پرداختن رئیس جمهور آینده به حاشیه ها از مسائل بسیار کلیدی برای رفع مشکلات بوده و باید وظایف اجرایی خود را انجام دهد چرا که تئوری پرداز نیست و باید سیاست های کلان نظام را اجرایی کند.

عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری گفت: رئیس جمهور باید به دنبال تلاش برای ایجاد وحدت، یکپارچگی و وحدت ملی باشد و ظرفیتهای قدرت کشور را بشناسد و به جای تضعیف از مولفه ها قدرت کشور در عرصه داخلی و بین المللی استفاده کند؛ ناگفته نماند افرادی که الان  خود را عرضه کردند باید قانون اساسی را تماما پذیرفته باشند و براساس این قانون کاندیدا شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی