کد خبر : 10797

عباس زاده مشکینی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد داشتن اشراف کامل افراد نسبت به قانون اساسی، کاندیداهای ریاست جمهوری را نسبت به شعارزدگی دور خواهد کرد.

محمود عباس زاده مشکینی در رابطه با اهمیت داشتن برنامه از سوی کاندیداهای تصدی ریاست جمهوری، گفت: بدون شک حضور افراد نخبه و کارآمد و ارائه برنامه برای اداره امور کشور می تواند سبب مشارکت حداکثری در انتخابات شود.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: داشتن عملکرد انقلابی، مردمی بودن و توانمندی از ویژگی هایی است که افراد در انتخابات کاندیداها باید نسبت به آن توجه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه داشتن اشراف کامل نسبت به قانون اساسی از دیگر مسائل مهمی است که نمی توان به راحتی از آن عبور کرد، ادامه داد: در واقع فردی که نسبت به مواد قانون اساسی آشنایی داشته باشد، به صورت خودکار از شعارزدگی دور خواهد شد زیرا می داند امکان تحقق شعارهای صرف تبلیغاتی وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه انتخاب کاندیدای درست می تواند به کارآمدی نظام کمک شایانی کند، افزود: قوه مجریه نسبت به سایر قوا دارای اختیارات بیشتری است از این رو افرادی که علاقه مند تصدی این جایگاه هستند باید از بی انصافی در بیان و اظهارنظر پرهیز کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک مردم کشورمان همانند سنوات گذشته در انتخابات ریاست جمهوری آینده شگفتی ساز خواهند شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی