کد خبر : 10792

قادری:

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس گفت: جریان های سیاسی نباید بدون توجه به ظرفیت های قانون اساسی و داشتن باور به این اصول، در عرصه انتخابات حاضر شوند زیرا در آینده آسیب های برای کشور ایجاد می شود.

جعفر قادری در خصوص رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر اهمیت داشتن برنامه و دورزی از شعارزدگی از سوی کاندیداهای تصدی ریاست جمهوری، گفت: متاسفانه برخی از جریان های سیاسی در سال های گذشته بدون توجه به ظرفیت های قانون اساسی و داشتن باور به این اصول، در عرصه انتخابات حاضر شدند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: افرادی که شعارهایی فراتر از قانون اساسی سر می دهد یا عنوان می کنند اختیارات لازم را ندارند و حتی رییس جمهور را در حد یک تدارکات‌چی می دانند، در واقع رفتاری صادقانه با مردم نداشته اند.

وی ادامه داد: بنابراین به نظر می رسد افرادی باید در عرصه انتخابات حاضر شوند که نسبت به قانون اساسی اشرافیت کامل داشته باشند تا بتوانند امور را از مسیر درست پیگیری کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه افراد باید طرح و برنامه برای اداره امور کشور داشته باشند نه اینکه پس از انتخاب شدن، کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرند، افزود: در واقع فردی می تواند تصدی اداره امور کشور را بدست بگیرد که دارای ایده و برنامه منسج باشد و نسبت به اجرای آنها از باور لازم برخوردار باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک ندادن وعده های صرف، مصداق عدم شعارزدگی است لذا کاندیداهای تصدی پست ریاست جمهوری باید حواسشان به موضوعاتی که مطرح می کنند، باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی