کد خبر : 10791

موسوی:

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: اگر کسی پیدا شود که شورای نگهبان قانون اساسی را زیرسوال ببرد و یا مورد تخطئه قرار دهد حتما از باب غرض ورزی است.

 

سید کاظم موسوی در واکنش به اظهارنظرها درباره شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان قانون اساسی یکی از نهادهای بسیار مهم تعیین کننده در صلاحیت افراد است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس افزود: در قانون اساسی روی این نهاد حساسیت وجود دارد و البته اعلام شده باید شان شورای نگهبان حفظ شود و در حقیقت به دستور امام و رهبری انقلاب باید در ارتباط با صلاحیت کاندیداها بررسی های لازم را انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: شورای نگهبان نهاد مقدسی است و  تا به حال پاسخگوی مطالبات مردم بوده و البته نهاد بسیار پویایی است؛ بنابراین اگر کسی پیدا شود که شورای نگهبان قانون اساسی را زیرسوال ببرد و یا مورد تخطئه قرار دهد حتما از باب غرض ورزی است.

وی تاکید کرد: شورای نگهبان در قانون اساسی گنجانده شده و احترام به این نهاد احترام به ولایت و اسلام است؛ لذا اساس این نهاد برگرفته از مفاهیم اسلام، قرآن و انقلاب است و ما همه جانبه این نهاد را حمایت خواهیم کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی