کد خبر : 10715

مقتدایی:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موضع قوه مقننه به غربی ها این پیام را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند.

 

عباس مقتدایی، در خصوص روند مذاکرات هسته ای کشورمان با اروپایی ها، گفت: آنچه در روزهای اخیر در خصوص مذاکرات وین رخ داده نشان می دهد ایران به حد بالاتری از قدرت در صحنه بین المللی دست یافته و مقاوت مردم ایران به نتیجه رسیده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به نظر می رسد انتهای این دوره از مذاکرات گشایش هایی در عرصه های اقتصادی، پولی، مالی و رفع تحریم ها صورت بگیرد.

وی ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلساتی که با مذاکره کنندگان ارشد کشورمان از جمله وزیر امور خارجه و عراقچی داشتند، بر ضرورت رفع کامل تحریم ها به عنوان مبنای هر گونه توافق و اینکه با طرح مسائل فرعی و حاشیه ای قانع نشود، تاکید کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: مقاومت مردم از یک سو و مصوبه اخیر قوه مقننه با عنوان اقدام راهبری برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران و طرح زمان بندی مشخص موجب شد غربی ها در تنگنا قرار بگیرند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد موضع مجلس شورای اسلامی به غربی ها این پیام جدی را منتقل کرد که آنها برای پایبندی به تعهداتشان فرصت ها را از دست داده اند و باید از زمان باقی مانده استفاده کنند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی