کد خبر : 10675

این گزارش در حال بروزرسانی است

داوطلبان حضور در انتخابات ریاست جمهوری در چهارمین روز از ثبت نام ها نیز در ستاد انتخابات وزارت کشور حاضر شدند.

 
چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 1400 رأس ساعت 8 صبح امروز (جمعه، 24 اردیبهشت ماه) در ستاد انتخابات وزارت کشور آغاز شد. دواطلبان می توانند جهت ثبت نام تا ساعت 18 در محل وزارت کشور حاضر شده و فرایند کاندیداتوری را تکمیل کنند.

ثبت نام از داوطلبان این انتخابات از روز 21 اردیبهشت آغاز شده و تا 25 این ماه ادامه دارد. گفتنی است تعداد ثبت نام کنندگان تا پایان سومین روز به 211 نفر رسید.

سرتیپ پاسدار علیرضا افشار، از فرماندهان جنگ و قائم‌ مقام وزیر کشور در دولت دهم و فرمانده اسبق نیروی مقاومت بسیج با حضور در محل وزارت کشور در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.

فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی نیز ثبت نام کرد.

فریدون عباسی با حضور در جمع جایگاه خبرنگاران با بیان اینکه دولتی که مبلغ آن هستم نخبگانی نام دارد و شعار ما بازگشت به مردم با صداقت است، گفت: کشور ما در دهه اخیر در شرایطی است که مناسبات جدید جهانی با توجه به گسترش فضای مجازی در حال شگل گیری بوده و مرزهای جغرافیایی دچار تغییر شده، بنابراین لزوم ایجاد محاسبات و قطب بندی جدید شکل گرفته است و مقررات هم در آینده تغییر خواهد کرد.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه نیامده ام با کسی رقابت کنم و به نفع کسی کنار بروم، عنوان کرد: اگر شورای نگهبان تایید کند با توجه به سوابق مدیریتی، اجرایی و علمی اینجانب فرصت دارم که حرف های خود را بزنم و نفع و ضرر اینجا معنی ندارد که به نفع یا ضرر کسی کنار بروم.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس یازدهم شورای اسلامی همچنین درباره احراز صلاحیت خود گفت: صلاحیت من رد نخواهد شد، شاید احراز صلاحیت برای پست ریاست جمهوری نشود که این به تشخیص شورا و بر اساس قانون است؛ من از همه کاندیداها دفاع می کنم و نظراتشان را به گوش مردم می رسانم.

سیدمصطفی تاجزاده، سیاستمدار اصلاح طلب، مشاور رییس جمهور و رییس ستاد انتخابات کشور در دولت اصلاحات نیز به همراه همسرش فخرالسادات محتشمی پور با حضور در وزارت کشور اقدام به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ کرد.

به گزارش خانه ملت، دقایقی قبل عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان برای بازدید از روند ثبت نام کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شد. 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی