کد خبر : 10648

مولوی:

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: به هر میزانی مشارکت مردم پای صندوق‌های رای بیشتر باشد، رئیس جمهور هم می‌تواند با توان بیشتری در مجامع بین‌الملی برای احقاق حقوق ملت حاضر شود.

سید محمد مولوی   به اهمیت انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری مردم اشاره کرد و گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای در انتخابات سال 1400 راهگشای مشکلا کشور خواهد بود و اتفاقا باید بیان کرد راه برون رفت از وضعیت بغرنج اقتصادی است.

نماینده مردم آبادان در مجلس افزود: دشمن همه توان خود را به کار گرفته تا انتخابات بی‌رمق و کم رونق باشد، اما دشمنان باید بدانند که تیرشان به سنگ می‌خورد و با هجمه‌های خود علیه انقلاب اسلامی راه به جایی نخواهند برد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: ما باید گزینه اصلح را در انتخابات پیش را انتخاب کنیم تا مشکلات بوجود آمده برای کشور را به سهولت حل کند؛ قطعا اگر چنین اتفاقی بیفتد شاهد حل بحرانهای اقتصادی، بیکاری و معیشتی خواهیم بود.

وی اظهار کرد: مردم کشورمان با تمام تنگاهای اقتصادی که برایشان وجود دارد، اما نشان خواهند داد که هیچگاه برای منافع ملی و امنیت کشور و پیشرفت انقلاب سنگر را خالی نمی‌کنند و صحنه‌های با شکوهی را در سال 1400رقم خواهند زد.

 این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: به هر میزانی مشارکت مردم پای صندوقهای رای بیشتر باشد، رئیس جمهور هم می‌تواند با توان بیشتری در مجامع بین‌الملی برای احقاق حقوق ملت حاضر شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی