کد خبر : 10482

نماینده ساوجبلاغ در مجلس

نماینده ساوجبلاغ در مجلس با بیان اینکه متاسفانه دولت معیشت مردم را به مذاکرات و نتیجه مذاکرات را به انتخابات متصل کرده‌اند گفت: تیم ایران در وین خطوط قرمز را کامل رعایت نمی‌کند.

علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس  با اشاره به مذاکرات وین اظهار داشت: متأسفانه تیم مذاکره کننده هسته‌ای نتوانسته به خوبی خطوط ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی نظام را رعایت کند و عملاً نگاه و توجه‌شان به دستان کری، اشتون و دیگران بوده است؛ متأسفانه دست‌هایی در کار است که مذاکرات وین را به انتخابات ریاست جمهوری وصل کنند و همچنان امید به دشمن را دارند. 

وی گفت: متأسفانه اصلاً مشخص نیست در مذاکرات وین چه خبر است اما با این حال تیم مذاکره کننده از نشانه‌‌های امیدوارکننده می‌گویند در حالی که طرف غربی چنین برداشتی را ندارد چرا که مسیر پیش‌رو بسیار طولانی است و به نظر می‌رسد یک مذاکره فرسایشی بی‌فایده را خواهیم داشت که ثمره آن نه تنها پر شدن سفر خالی مردم است بلکه این سفره روز به روز کوچکتر شده و عملاً اقتصاد کشور را مانند برجام معطل خواهند کرد.

حدادی خاطرنشان کرد: متأسفانه عده‌ای در دولت با توجه به مذاکرات وین به دنبال احیای برجام هستند و نمی‌پذیریم که معیشت مردم گروگان مذاکرات باشد چرا که توانایی و ظرفیت بسیار بالایی در داخل کشور برای رفع مشکلات داریم.

نماینده ساوجبلاغ در مجلس خاطرنشان کرد: متأسفانه همه مشکلات کشور را به زلف برجام گره زدند و حالا هم به صورت دیگری به وین؛ ولی نتیجه‌ای در بر نداشته است؛ به نظر می‌رسد دولت یازدهم و دوازدهم به جای ایفای وظایف بیشتر به حاشیه‌ها می‌پردازد. 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی