کد خبر : 10380

بدری با اشاره بیانات رهبر معظم انقلاب:

نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به توفیقات میدانی نیروس قدس سپاه در منطقه و تقویت محور مقاومت گفت: این موفقیت‌ها باعث می‌شود تا دستگاه دیپلماسی کشور با دست پُر، سر میز مذاکره با کشورهای غربی بنشیند.

صدیف بدری با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری عدم تعیین سیاست خارجی کشور در وزارت امور خارجه، گفت: دستگاه دیپلماسی کشور و مشخصا وزارت امور خارجه باید اختیارات و محدودیت‌های قانونی خود را بشناسد و ملزم به حرکت در آن چارچوب باشد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کوچکترین بی‌توجهی به ساختار سیاسی-امنیتی کشور، می‌تواند تبعاتی زیان‌بار برای منافع ملی ما ایجاد کند و اشتباهی نابخشودنی است.

وی افزود: توفیقات میدانی نیروس قدس سپاه در منطقه که منجر به تقویت محور مقاومت شده، برگ برنده دستگاه دیپلماسی کشور در مذاکرات با کشورهای غربی است چرا که باعث می‌شود دستگاه دیپلماسی کشور با دست پُر، سر میز مذاکره با کشورهای غربی بنشیند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نقش سپاه قدس در ایجاد امنیت داخلی و تقویت سیاست خارجی کشور بر کسی پوشیده نیست و تحت تاثیر همین توفیقات میدانی، معادلات منطقه به نفع جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی