کد خبر : 10239

علیرضابیگی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: سپردن کارهای مردم به مردم از جمله موضوعات مهمی است که تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا مصداق بارز آن بشمار می رود.

 

احمد علیرضا بیگی در آستانه فرارسیدن روز شوراها، گفت: سپردن کارهای مردم به مردم از جمله موضوعات مهمی است که در قانون به آن توجه جدی شده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شاید شوراها در روند تشکیل‌شان دچار فراز و فرودهایی شده باشند اما این مشکلات نمی توانند مانع نادیده گرفتن مزایای این حوزه شوند.

وی با اشاره به اینکه باید امکان نظارت دقیق تر بر عملکرد شوراها فراهم شود، ادامه داد: این مهم در حالیست که نظارت ها باید در زمان ثبت نام ها نیز بیشتر شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه عملکرد شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند بر زندگی مردم تاثیر مستقیم بگذارد، افزود: در واقع توسعه کلان شهرها در ابعاد مختلف می تواند با فعالیت بیشتر شوراها محقق شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک مشکلاتی که در حوزه شوراها وجود دارد باید هر چه سریع تر برطرف شود تا شاهد شکوفایی بیشتر مدیریت شهری باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی