کد خبر : 10178

احمدی بیغش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با خبرنگار ما پیرامون صوت منتشر شده از وزیر خارجه ی کشور ما گفت :

نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی گفت:بنظرم نشر گوشه هایی از مصاحبه محمد جواد ظریف در این بازه زمانی صرف نظر از اهداف پیدا و پنهان آن ، دارای دو جنبه اساسی است :

یک مساله انتشار فایل صوتی است که باید دقیق بررسی شود که چگونه لو رفته ؟ 

دست چه کسانی بوده است ؟ و با چه اهدافی در این مقطع زمانی منتشر شده؟ آن هم توسط شبکه های بیگانه !؟

اما مساله بسیار اساسی و مهم ، در نفس اظهارات سخیف و ضد امنیت ملی وزیر امور خارجه است که نشان از عمق خیانت دولت و جریانات حامی آن دارد  ، متاسفانه رسوب وحشتناک در نهادهای امنیتی که به نظر میرسد بسیاری از مسائل جاری کشور از دستشان خارج شده است .

وی در پاسخ به این که چه استنباطی در باره صوت منتشر شده دارد، گفت:استنباط من این است که از هر چهار فرد دولتی و امنیتی یکنفر به وادادگی مبتلا و همین مساله ضریب خود باختی را بشدت افزایش داده است .

اقدام ظریف شلیک به قلب صندوق رای و نابودی اعتماد جامعه بود.

ایجاد تشتت سیاسی برای فرار از همه اقدامات ضدملی و گرا دادن به ۵+۱ برای پیچیده کردن مذاکرات به ضرر ایران از دیگر اهداف این اقدام ارزیابی می شود .

اما مهمتر از هر چیزی محتوای سخیفی است که در صحبت های وزیر خارجه نهفته است و نشان از عمق بی اعتقادی دولت روحانی به اصل نظام و عبور از فرازهای اصلی قانون اساسی دارد ، و نشان می دهد که این دولت تمام عزمش را جزم کرده بوده تا کشور را به ورطه نابودی بکشاند .

عضو کمیسیون امنیت ملی ادامه داد:تردیدی باقی نمی ماند که این گفتگوی ۷  ساعته  پرده از ماهیت توطئه‌ ای بر میدارد که دولت با محوریت وزارت خارجه تدارک دیده بوده و شک ندارم که تمایل روحانی برای  تعویق انتخابات ، به منظور عملیاتی کردن این سناریوی خطرناک بود که بی تردید پشت صحنه این ماجرای کودتا شکل ، محمد خاتمی قرار دارد .

از سوی دیگر این جریان سیاسی غرب پرست فوق العاده خطرناک که در شرایط فعلی مقبولیت عادی خود را  به کل از دست داده ، با انتشار این مصاحبه و سوء استفاده از ساده لوحی ظریف به دنبال تحریک قشر خاکستری و جنبش رنگ باخته ۸۸ است و برای تحقق اهداف براندازانه خود در این ۵۵ روز باقی‌مانده تا انتخابات از هیچ عمل خائنانه  خطرناکی فروگذار نخواهد کرد .

دکتر احمدی بیغش درباره خطرات احتمالی این صوت گفت: هشدار می دهم بیش از هر زمانی باید مراقب مرزهای کشور بود .

خطر کودتای مداخله گرانه بسیار جدی است.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی