کد خبر : 10161

علیرضا هدایت پور

۱) دیپلماسی کشور در خدمت محور مقاومت، دفاع از مظلومین منطقه و مبارزه با تروریسم بوده است.

۲) دستگاه سیاست خارجی کشور در هماهنگی کامل با فرمانده شهیدمان بوده است.

۳) هر چند برجام بر اساس تصمیم و اراده نظام بود؛ ولی برای شکست آن در داخل اقدامات مشکوکی انجام شد. 

۴) روسیه و سایر طرف‌های برجام در نهایت بفکر منافع خود هستند.

۵) وزیر خارجه به عنوان عضو ثابت شورای عالی امنیت ملی، باید امین نظام و در جریان تصمیمات کلان کشور باشد؛ تا بتواند در انجام وظیفه و دفاع از منافع ملی دقیق و بموقع عمل کند.

ملاحظه:

۱) این همه جنجال، اهانت و حرمت‌شکنی و بازی در زمین دشمن و تسلیم حربه “تقطیع و تحریف” ماشین تبلیغاتی بیگانه شدن را چگونه باید توصیف کرد!؟ 

۲) در هنگامه‌ای که دستگاه سیاست خارجی کشور با عزم و اراده نظام در تلاش برای رفع تحریم‌ها به‌عنوان مهم‌ترین اقدام در راستای مانع‌زدایی از توسعه و پیشرفت، اشتغال و معیشت جامعه می‌باشد، تضعیف و تخریب وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی چه معنا و مفهومی دارد و تامین کننده منافع کیست؟ 

۳) بدون تردید هر تلاشی برای کُند کردن تیغ فرماندهان و سربازان خط مقدم نظام، مورد پسند ائتلاف شوم منافقین، آل‌سعود، رژیم صهیونیستی و تندروهای غربی و شرقی بوده و خواهد بود.

۴) از تحلیل محتوای مطالب منتشر شده، واضح است که برخی از تخریب کنندگان، یا نگران از دست رفتن منافع ناشی از دور زدن تحریم‌ها هستند و یا سودای قدرت و انتخابات ۱۴۰۰ دارند.

۵) نکته آخر، باید بدانیم که کشورمان برای پیشرفت ‌و توسعه متوازن، ایجاد رفاه و امنیت، به همه مولفه‌های قدرت نیاز دارد. حمایت مردمی و رضایت عمومی، فرهنگ و رسانه، اقتصاد ‌و افزایش درآمد ملی، دیپلماسی و قدرت نظامی، باید در کنار و مکمل هم و در خدمت اهداف و منافع ملی باشند. وجود هرگونه تزاحم، تضاد و تقابل میان این ارکان، موجب اتلاف سرمایه و توان کشور، تضعیف اقتدار ملی و در نهایت تعمیق نارضایتی عمومی و خشنودی دشمنان این ملک و ملت خواهد شد.

▪️▫️▪️▫️▪️

وَلَعَنَ اللهُ أُمَّةً ظَلَمَتْکَ وَلَعَنَ اللهُ أُمَّةً سَمِعَتْ بِذلِکَ فَرَضِیَتْ بِهِ

آنهایی که خادمان ملک ‌و ملت را ناجوانمردانه ترور شخصیت می‌کنند، و آنهایی که حقیقت را می‌دانند و می‌توانند مانع این ظلم‌ها شوند، اما سکوت می‌کنند، بدون شک در زمره قاتلان حق هستند.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی