کد خبر : 10155

فلاحی عنوان کرد

عضو مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس گفت: نمایندگان استان به حوزه علمیه نظر ویژه ای دارند و تلاش می کنند به حوزه علمیه خواهران کمک ویژه ای شود.

سارا فلاحی نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان و عضو مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی  در جلسه هیات امنای مدرسه فاطمه زهرا (س) که با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبرنژاد رئیس هیات امنای مدرسه، حجت الاسلام و المسلمین احمدی مدیر محترم حوزه های علمیه خواهران استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه و عضو هیات امنا و ناظر بر امور مالی مدرسه، حجت الاسلام و المسلمین نظری مسئول خدمات حوزه های علمیه خواهران و برادران استان و عضو هیات امنای مدرسه به عنوان مسئول ارتباطات و روابط عمومی، حجت الاسلام و المسلمین فتاحی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و عضو هیات امنا و ناظر بر امور فرهنگی مدرسه و  خانم عابدی مدیر و دبیر هیات امنا حضور داشتند، ضمن بررسی مشکلات مالی و اعتباری حوزه علمیه خواهران به عنوان یک نهاد فرهنگی از نماینده استان خواستند تا برای استقلال مالی حوزه مساعدت لازم را انجام دهند. 

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: نمایندگان استان به حوزه علمیه نظر ویژه ای دارند و تلاش می کنند به حوزه علمیه خواهران کمک ویژه ای شود.

وی افزود: لازم به ذکر است که در استان ایلام شش مدرسه و حوزه علمیه خواهران سطح دو وجود دارد و مدرسه فاطمه زهرا (س) تنها مدرسه ای است که مجوز سطح سه دارد. 

عضو مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس بیان کرد: مدارس و حوزه های علمیه استان درهمه عرصه ها مشغول به فعالیت هستند. این مراکز کمبودها و مشکلاتی دارند از جمله اینکه بعضی مدارس فضای آموزشی مستقل و مناسب و بعضی فضا و مکان مناسب برای خوابگاه ندارند و بعضی مدارس نیاز به تخصیص اعتبارات خاص دارند که باید مورد توجه قرار بگیرند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی