کد خبر : 10108

فلاحی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اظهارات برجامی مطرح شده از سوی شورای همکاری خلیج فارس دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان است.

سارا فلاحی در خصوص اظهارات مداخله جویانه اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس نسبت به مذاکرات برجامی، گفت: چنین مسائلی بارها از سوی کشورهایی مطرح شده که مستعمره غربی ها هستند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بدست آمدن توانمندی موشکی، پهپادی و غیره هزاران شهید تقدیم شده لذا هیچگاه چنین توانمندی هایی قابل مذاکره نیستند، اظهار کرد: متاسفانه این کشورها همواره تلاش می کنند سیاست های غربی ها در منطقه را دنبال کنند؛ چنین موضوعی بیانگر نداشتن استقلال این کشورها است.

وی ادامه داد: این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه اظهارات مطرح شده از سوی شورای همکاری خلیج فارس دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان است، افزود: این مهم در حالیست که این کشورها باید بدانند در جایگاهی نیستند که بخواهند در امور ایران دخالت کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه باید به چنین موضع گیری های مداخله گرانه ای پاسخ قاطعانه دهد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی