کد خبر : 10095

علیرضابیگی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: اعلام رسمی خروج نظامیان آمریکا از افغانستان توسط بایدن فرار از فشار افکار عمومی در راستای اشغالگری این کشور است.

احمد علیرضا بیگی ، در واکنش به اعلام رسمی خروج نظامیان آمریکا از افغانستان توسط بایدن، گفت: مسئولان کاخ سفید طی سال های گذشته به صورت مستمر نسبت به خروج از کابل اظهاراتی را بیان کردند اما در واقعیت رفتار دیگری را انجام دادند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عبارتی روسای جمهور ایالات متحده با طرح چنین مسائلی می خواهند فشار افکار عمومی را نسبت به تجاوز و اشغالگری‌شان در افغانستان بکاهند.

وی ادامه داد: همچنین باید یادآور شد واشنگتن هیچگاه قصد خروج از افغانستان را نخواهد داشت زیرا همواره تلاش می کنند در نزدیک ترین حالت ممکن به کشورمان قرار داشته باشند؛ بر این اساس مشاهده می شود آمریکایی ها در برخی از کشورهای اطرافمان دارای پایگاه نظامی هستند یا حضور نظامی دارند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور در افغانستان برای آمریکا نقش راهبردی دارد، خاطرنشان کرد: به عبارتی آمریکایی ها تلاش می کنند با عناوین مختلفی در این کشور باقی بمانند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی