کد خبر : 10015

عباس زاده مشکینی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تحریم‌های اخیر اتحادیه اروپا، گفت: غربی‌ها نشان دادند که قصد برداشتن تحریم ها را ندارند و کماکان می‌خواهند از برگ تحریم برای فشار به ایران استفاده کنند.

محمود عباس‌زاده مشکینی ، با اشاره به تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: مطالبه مردم ایران، مجلس شورای اسلامی و خواست رهبر معظم انقلاب، لغو تحریم ها است. براساس برجام تحریم‌ها باید لغو شود. اروپایی‌ها با تحریم اخیر خود نشان دادند که قصد برداشتن تحریم ها را ندارند و یا اینکه از برگه تحریم می‌خواهند کماکان علیه ایران استفاده کنند.

وی با بیان اینکه ما از دشمن انتظاری غیر از این نداریم، افزود: غربی‌ها با این کارها ذات و هویت خودشان را به نمایش گذاشتند و این اقدام خارج از چارچوب و قواعد بین‌المللی و حقوق اساسی و طبیعی قدم برداشتند.

عباس زاده مشکینی تاکید کرد: برداشتن تحریم‌ها دست غربی‌ها نیست، در صورتی که ما از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم و به آنها اعتنا و اعتماد داشت باشیم، می‌توانیم تحریم ها را خنثی کنیم.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در صورتی که ما در حوزه داخلی قدرتمند شویم، غربی‌ها با تحریم در واقع خودشان را تحریم می‌کنند/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی