کد خبر : 9996

سلیمی:

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: امروزه شاهد عزم جدی جریان های سیاسی برای بیرون راندن تروریست های آمریکایی از عراق هستیم و این مهم در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

اصغر سلیمی ، در خصوص بیانیه مشترک بغداد-واشنگتن درباره وضعیت نیروهای آمریکا در عراق، گفت: آمریکایی ها از طریق ایجاد ناامنی در این کشور حضور یافتند و اکنون نیز سرمنشاء ناامنی های منطقه هستند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه آمریکایی ها در پوشش مبارزه با تروریست در عراق، ثروت این کشور را به غارت بردند و همواره هزینه های سنگینی بر مردم این کشور وارد کردند.

وی با یادآوری جنایت ننگین آمریکایی ها در پی به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس، ادامه داد: نظامیان تروریست ایالات متحده با اقدام مذکور تمامی قوانین بین المللی را زیر پا گذاشتند و در کشور عراق اقدام به ترور فرماندهان نظامی زدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: بر این اساس امروزه شاهد عزم جدی جریان های سیاسی برای بیرون راندن تروریست های آمریکایی از عراق هستیم و این مهم در آینده ای نزدیک محقق خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه پارلمان عراق برای خروج نظامیان آمریکایی، خاطرنشان کرد: خواست مردم این کشور اجرایی خواهد شد و هیچ تروریست آمریکایی نمی تواند مانع اجرای این امر شود از این رو مشاهده می شود واشنگتن درصدد خروج آبرومندانه از این کشور است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی