کد خبر : 7602

سفیر فلسطین در ایران:

سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه همراه امام خامنه ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند، گفت: این مهم با وحدت فلسطینیان و با حمایت کشورهای مسلمان محقق خواهد شد.

 صلاح زواوی سفیر فلسطین در جمهوری اسلامی ایران عصر امروز (دوشنبه، 29 دی ماه 99) در نشست مجازی کمیسیون های مجازی امنیت ملی و سیاست خارجی مجالس کشورهای حامی فلسطین، گفت: وحدت مردم فلسطین قابل تقدیر است زیرا این امر موجب شده فلسطین به عنوان مرکز وحدت بخش برای همه آزادگان در جهان شناخته شود.

وی تصریح کرد: همه باید برای رهایی فلسطین از نهر تا بحر تلاش کنیم.

سفیر فلسطین در ایران ادامه داد: عادی سازی روابط برخی کشورها با رژیم صهیونیستی امری محکوم است لذا همگان باید تلاش کنند این دشمن اشغالگر از سرزمین قدس اخراج شود.

وی افزود: شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و رزمندگانشان در راه مبارزه با اشغالگران صهیونیستی و آمریکایی شهید شدند.

سفیر فلسطین در ایران ادامه داد: از خداوند متعال خواستار طول عمر برای امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران هستم و قطعا همراه امام خامنه ای در مسجدالاقصی آزاد شده نماز خواهیم خواند.

وی خاطرنشان کرد: این امر با وحدت بین فلسطینیان و حمایت همه کشورها در اولین قبله، دومین مسجد و سومین حرم شریف محقق خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی