کد خبر : 7344

درخشان مطرح کرد

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس اعتقاد دارد عدم پذیرش معاهده عدم اشاعه سلاح های هسته‌ای از سوی رژیم صهیونیستی، تهدیدی بزرگ برای منطقه و جهان است.

عبدالناصر درخشان ، در خصوص اهمیت نامه ایران به آژانس درباره برنامه توسعه تسلیحات هسته‌ای رژیم صهیونیستی، گفت: بسیاری از کشورهای غرب آسیا عضو معاهده عدم اشاعه سلاح های هسته‌ای هستند اما رژیم صهیونیستی از پذیرش این معاهده سرباز می زند که موجب تهدید و نگرانی کشورهای منطقه است.

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع رژیم صهیونیستی با توسعه برنامه پنهانی تسلیحات  هسته‌ای، تهدیدی برای کل دنیا بشمار می رود.

وی ادامه داد: باید یادآور شد قطعنامه های بسیاری از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد و همچنین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راستای قابلیت های هسته‌ای رژیم صهیونیستی و تهدیدهای آن صادر شده، از این رو باید مفاد آنها نیز از سوی مراجع بین المللی اجرایی شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد اسرائیلی ها با نفوذ در بدنه این سازمان ها موجب شدند مجامع بین المللی نسبت به اقدامات ضدبشری سکوت کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید جلوی رفتارهای خطرناک رژیم صهیونیستی را بگیرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی