کد خبر : 7342

تاکید جوکار بر اهمیت همکاری‌های مشترک تهران-اسلام‌آباد مطرح کرد

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس گفت: پاکستان دارای بازار خوبی است که کالاهای ایرانی می توانند سهم قابل توجهی از آن را به خود اختصاص دهند.

 
 

محمدصالح جوکار، در خصوص اهمیت افزایش سطح همکاری های جمهوری اسلامی ایران و پاکستان، گفت: توسعه روابط بین دو همسایه به یک راهبرد مهم تبدیل شده است.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اشتراکات دو کشور می تواند زمینه ساز خوبی برای افزایش همکاری های دوجانبه باشد، اظهار کرد: همکاری سیاسی، امنیتی و اقتصادی تهران و اسلام آباد می تواند به امنیت پایدار در مناطق هم مرز کمک شایانی کند.

وی ادامه داد: پاکستان دارای بازار خوبی است که کالاهای ایرانی می توانند سهم قابل توجهی از آن را به خود اختصاص دهند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: همچنین در حوزه انتقال و فروش نفت و گاز نیز دو کشور می توانند همکاری و همراهی خوبی داشته باشند.

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر سطح همکاری های دوجانبه پاکستان و ایران افزایش یابد، ارزش افزوده خوبی برای دو کشئر حاصل می شود، خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد سطح روابط کنونی خوب ارزیابی می شود اما نباید اجازه دهیم مسائل منطقه ای به این روابط آسیب بزند از این رو دستگاه دیپلماسی کشورمان باید به روابط دو کشور عمق ببخشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی