کد خبر : 7129

رشیدی کوچی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: آنچه که برای ما اهمیت دارد و وزیر امور خارجه کشور نیز باید به آن توجه کند، تاکید به خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا است و این امر باید محقق شود.

 

 

 

جلال رشیدی کوچی، با اشاره به توئیت وزیر امور خارجه کشور مبنی بر اینکه مزدوران صهیونیستی تلاش دارند با هدف قرار دادن مواضع آمریکا در عراق ترامپ را به جنگ با ایران بکشانند، گفت: موافق این نیستم که وزیر امور خارجه ایران بخواهد این چنین  اظهار نظر کند، با این  حال احتمال دارد اتفاقی که رخ می دهد به این جهت باشد و بخواهند بهانه ای دست ترامپ و صهیونیست ها بدهند برای اینکه به نوعی با ایران مقابله به مثل کنند.

نماینده مردم مردوشت در مجلس بیان کرد: با این حال درست نیست با قطعیت چنین اظهار نظر کنیم، چرا که این احتمال هم وجود دارد که برخی از جریاناتی که در عراق حضور دارند و از اینکه فرماندهانشان توسط آمریکا ترور شده اند عصبانی هستند بخواهند تلافی کنند ما برایشان این حق را قائل هستیم.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه نظر آقای ظریف را قبول دارم اما اینکه وزیر خارجه به صراحت احتمال جنگ را مطرح می کند درست نمی دانم.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: آنچه که برای ما اهمیت دارد و  وزیر امور خارجه کشور نیز باید به آن توجه کند، تاکید به خروج آمریکا از منطقه غرب آسیا است و این امر باید محقق شود. همه باید تلاش کنیم و در این مسیر قدم برداریم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی