کد خبر : 6846

آصفری:

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: با صدور بیانیه‌های مشترک هیچ چیزی عائد ما نخواهد شد؛ زیرا اروپایی‌ها همچون گذشته به دنبال وقت کشی هستند.

محمد حسن آصفری، به بیانیه مشترک وزرای خارجه ایران و 1+4 درباره برجام اشاره کرد و گفت: اینگونه بیانیه‌ها بیشتر جنبه تعارفی دارد و خروجی خاصی از این‌ها بیرون نخواهد آمد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: تیم مذاکره کننده و همچنین وزارت امورخارجه کشورمان به جای صادر کردن اینچنین بیانیه‌ها پیگیرد قانونی را در خصوص عدم پایبندی طرف‌های غربی در دادگاه‌های بین‌المللی و شورای امنیت دنبال کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینکه وزیر امور خارجه و امثالهم بخواهند به این دست از بیانیه‌های مشترک اتکا کنند؛ قطعا هیچ خروجی به دنبال نخواهد داشت؛ چرا که باید به دنبال اقدام عملیاتی و اجرایی شدن برداشتن تحریم ها باشند.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد و هر آنچه را که در این معاهده تصویب شده بود را به اجرا درآورد، اما طرف‌های غربی جز وقت‌کشی اقدام دیگری انجام ندادند؛ بنابراین باید گفته شود اینگونه بیانیه‌ها نیز راه به جایی نخواهد برد

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی