کد خبر : 6782

احمدی بیغش با اشاره به اظهارات پمپئو:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران اسلامی در هیچ زمانی به دنبال جنگ افروزی نبوده، بلکه همیشه به دنبال اجرای عدالت و احقاق حقوق مظلومان جهان و منطقه است.

 

 محمود احمدی بیغش ، با اشاره به اظهارات پمپئو مبنی بر اینکه « حمله راکتی به بغداد توسط نیروهای تحت حمایت ایران صورت گرفته است»، اظهار کرد: پمپئو  به دلیل شکست در انتخابات آمریکا سعی می‌کند که کشور آزاده‌ای همچون جمهوری اسلامی ایران را متهم به چنین اقدامی کند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: ایران از هیچ اقدامی که همراه با خشونت و جنگ طلبی باشد تاکنون حمایت نکرده و البته در آینده هم این کار را نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  اگر بخواهیم حق خود را اخذ کنیم آنقدر شهامت این را داریم که اگر اقدامی را انجام بدهیم به صراحت اعلام کنیم و همگان هم شاهد بودند که جمهوری اسلامی عین الاسد را موشک باران کرد و از گفتن آن نیز هیچ ابایی نداشت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ایران اسلامی با آمریکا و کشورهای استکباری و امپریالیسمی رودربایستی ندارد و هر کسی بخواهد منافع ما را به خطر بیاندازد، جمهوری اسلامی نیز اقدام متقابل انجام خواهد داد.

وی تصریح کرد: پمپئو باید بداند که سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران با راهبرد ایالات متحده آمریکا تفاوت فاحشی دارد؛ زیرا ما به دنبال اجرای عدالت و احقاق حق هستیم، اما آمریکایی‌ها به دنبال تامین منافع خود هستند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی