کد خبر : 6757

امیرعبداللهیان:

دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با اشاره به راه‌اندازی رادیو مقاومت، گفت: شرایط سیاسی وا منیتی جبهه مقاومت در غرب آسیا به‌گونه‌ای بود که نیاز به این ابتکار رسانه‌ای داشتیم.

 حسین امیرعبداللهیانبا اشاره به حضور خود در مراسم افتتاحیه رادیو مقاومت، گفت: این اقدام، ابتکاری به‌جا و درخور تحسین از سوی مدیران و کارکنان کوشای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در منظومه محور مقاومت است.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل ادامه داد: در منطقه ژئواستراتژیک ما(غرب آسیا) ترتیبات سیاسی و امنیتی که به جبهه مقاومت و یا محور مقاومت نام‌گرفته است نیاز به این ابتکار رسانه ای داشت.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه امروز مقاومت صهیونیست ها را در پشت دیوارهای بتونی بلند «حبس» کرده و در آینده آنها را «حذف» خواهد کرد، اظهار داشت: بی تردید صهیونیست ها جایی در آینده منطقه ندارند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین اضافه کرد: راه حل سیاسی فلسطین برگزاری رفراندوم میان ساکنان اصیل فلسطینی اعم از مسیحی، مسلمان و یهودی است(و نه صهیونیسم) و‌ راهکار واقعی مقاومت است و‌ مقاومت.

سخنگوی ستاد سالگرد شهید سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: آغاز به کار رادیو مقاومت با یاد قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم، قهرمان امت اسلامی سردار سپهبد سلیمانی عزیز کلید خورد که یادش پر رهرو، ماندگار، مقاوم و شتابان است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی