کد خبر : 6672

سلیمی با اشاره به اظهارات نتانیاهو:

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارات اخیر نتانیاهو از ارزش خاصی برخوردار نبوده و البته در حدی هم نیست که بخواهد برای جمهوری اسلامی ایران تعیین تکلیف کند.

علیرضا سلیمی ، با اشاره به اظهارات نتانیاهو مبنی بر اینکه «ایران می‌خواهد از قلدر منطقه به قلدر جهانی تبدیل شود» اظهار کرد: رژیم جنگ طلب صهیونیستی باید پاسخگو باشد که چگونه سرزمین‌های فسطینیان و بلندی‌های جولان را غصب کرده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: رژیمی که سر تا پا بوی تعفن و جنایت می‌دهد و در 60 سال اخیر باعث ویرانی فلسطینی‌ها شده است این سوال وجود دارد که آیا این رژیم جز قتل و غارت منطق دیگری ندارد؟

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: خون و خونریزی در خلق و خوی رژیم غاصب صهیونیستی نهادینه شده پس چنین رژیمی نمی‌تواند برای کشوری همچون ایران اسلامی تعیین تکلیف کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اسرائیل با ترساندن کشورهای منطقه و ایجاد اختلاف میان دولت‌های اسلامی در حال تفرقه انگیزی بوده تا به اهداف شوم و پلید خود دست پیدا کند.

وی عنوان کرد: غربی‌ها و رژیم صهیونیستی نمی‌خواهند کشوری در مقابل آنها صف آرایی کند و به دنبال این هستند تا یکه تاز در جهان باشند، اما جمهوری اسلامی ایران با ایستادگی در مقابل اینگونه کشورها معادلات جهانی آنها را برهم زده است و به همین دلیل چنین اظهاراتی از سوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود اگرچه اینگونه صحبت‌ها برای ما از هیچ ارزشی برخوردار نبوده است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی