کد خبر : 6569

دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه با صدور بیانیه‌ای در محکومیت سازش مراکش با اسرائیل:

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه‌ای در محکومیت سازش و اعلام برقراری روابط مراکش با رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه‌ای در محکومیت سازش و اعلام برقراری روابط مراکش با رژیم تروریست صهیونیستی منتشر کرد. متن بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، سازش و خیانت حکومت پادشاهی مراکش با رژیم اشغالگر صهیونیست و نتانیاهو دشمن کینه توز اسلام و مسلمانان را به شدت محکوم می نماید.

خیانت ذلت بار برخی سران عربی از جمله ابوظبی، بحرین، سودان و اخیرا مراکش به آرمان ملت فلسطین و قدس شریف هرگز مورد تایید و حمایت ملت های بزرگ، مبارز و حق طلب این کشورها قرار نخواهد گرفت.

بی تردید نیروهای مقاومت فلسطین قویتر و آماده تر از هر زمان دیگر برای آزادی سرزمین های اشغالی از یوغ حاکمیت صهیونیست ها اقدام خواهند کرد.

فشارهای استکبار جهانی به رهبری آمریکا بر کشورهای عربی برای سازش با صهیونیست ها، روحیه مبارزه جهت خشکاندن این غده بدخیم سرطانی را تقویت خواهد کرد و ملت ها برای مبارزه با استکبار و صهیونیسم عزم خود را بیش از پیش جزم می نمایند.

دشمنان مقاومت و ملت فلسطین باید بدانند، هفتاد و دو سال تجربه موفق مقاومت، پایداری و فداکاری را نمی توانند به حراج بگذارند و ملت فلسطین نام آنها را به عنوان خائن به اسلام و آرمان قدس شریف قبله اول مسلمین در صفحه مبارزات خود ثبت خواهد کرد.

دبیرخانه مذکور از سازمان های بین المللی، پارلمان های جهان و دولت های مستقل خواست که نقش خود را در کمک به مردم آزاده فلسطین ایفاء کرده و این اقدامات سازشکارانه را محکوم نمایند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی