کد خبر : 6425

در پیام‌های جداگانه‌ای به وزیر فرهنگ و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان و ایران مطرح شد

عضو گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان در مجلس در پیام‌های جداگانه‌ای به وزیر فرهنگ و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان نوشت: رژیم صهیونیستی تاریخ طولانی از ترور، جنایت سازمان یافته و کشتار جمعی در کارنامه سیاه خود دارد.

 حسین حاتمی ، نماینده مردم کلیبر ، هوراند و خدا آفرین و عضو گروه  دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان در مجلس شورای اسلامی به دنبال محتوای اخبار منتشر شده پیرامون ترور شهید فخری زاده در رسانه‌های جمهوری آذربایجان به  وزیر فرهنگ این کشور و رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری آذربایجان پیام‌های جداگانه‌ای را ارسال کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر ، هوراند و خدا آفرین در مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه به آنار کریم اف وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان و واصف طالب اف رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری  آذربایجان - جمهوری اسلامی ایران در مجلس این کشور با اشاره به شهادت دانشمند کشورمان شهید محسن فخری زاده توسط رژیم صهیونیستی نسبت به لحن محتوای اخبار منتشره توسط پاره ای نشریات و خبرگزاری های جمهوری آذربایجان درباره این شهید انتقاد کرد و آن را مغایر پیوندهای برادرانه و تاریخی دو ملت مسلمان و همسایه دانست . 

 حاتمی در بخشی از این پیام با اشاره به سابقه طولانی رژیم صهیونیستی در کشتار و جنایات سازمان یافته و دولتی آورده است ؛ رژیم صهیونیستی تاریخ طولانی از ترور، جنایت سازمان یافته و کشتار جمعی در کارنامه سیاه خود دارد. کشتار تل زعتر، دیریاسین و ده‌ها مورد دیگر از حافظه تاریخی ملل مسلمان و آزاده جهان پاک نخواهد شد ./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی