کد خبر : 5940

سلیمی:

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: اخراج نظامیان ایالات متحده مطالبه‌ای مردمی در عراق است.

اصغر سلیمی ، در خصوص تحرکات اخیر کاروان نظامیان آمریکایی در عین الأسد، گفت: سیاستمداران ایالات متحده قصد دارند با تجمیع نیروهای نظامی در عراق از وارد شدن آسیب بیشتر به این افراد جلوگیری کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، زمینه اخراج نظامیان آمریکایی از عراق با مصوبه پارلمان این کشور فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه ترامپ طی چند مدت گذشته همواره از کاهش تعداد نیروهای نظامی خبر داده که صرفا جنبه تبلیغاتی داشته است، ادامه داد: این مهم در حالیست که آمریکایی ها با تجمیع نظامیان خود و تحویل چند پایگاه نظامی قصد دارند فرصت سوزی کنند تا با رایزنی، از اخراج نظامیانشان جلوگیری کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه اخراج نظامیان ایالات متحده مطالبه مردمی در عراق است، افزود: متاسفانه آمریکایی ها تلاش می کنند با ایجاد ناامنی در این کشور، به افکار عمومی عراق القاء کنند که خروجشان مساوی با بی ثباتی عراق است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم هر چه سریع تر قانون خروج نظامیان آمریکایی از عراق اجرایی شود تا شاهد بازگشت آرامش به منطقه باشیم./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی