کد خبر : 4860

امیرعبداللهیان در گفت‌وگوی تلفنی با رئیس مجلس فلسطین:

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکوم کردن سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست، اقدام آنها را نمایشی کودکانه، نابخردانه و ناقض صلح و امنیت منطقه توصیف کرد.

حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با سلیم الزعنون  رئیس مجلس ملی فلسطین با ابلاغ سلام دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به ایشان ، برای ملت مبارز و مقاوم فلسطین  آرزوی توفیق و بهروزی و پیروزی نهایی کرد.

وی افزود: مقاومت ملت فلسطین در مسیر مبارزه مشروع  برای آزادی کامل سرزمین تاریخی و مادری خود از چنگال اشغال صهیونیست‌ها وعده ای الهی است که قطعا محقق خواهد شد.

امیرعبداللهیان سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی را نمایشی کودکانه و نابخردانه توصیف و این اقدام تحریک آمیز را محکوم و ناقض صلح و امنیت منطقه خواند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در این گفت و گو مقاومت را قدرتمند، فعال، هوشمند و حاضر در صحنه خواند و تأکید کرد: امروز مقاومت این قدرت را دارد که رژیم صهیونیستی را مجبور به تمکین مطالبات ملت فلسطین کند.

رئیس مجلس فلسطین: خواستار محکومیت جهانی عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل هستیم

سلیم الزعنون رئیس مجلس فلسطین در این مکالمه تلفنی از توجه مقام معظم رهبری، مردم و دولت کشورمان به موضوع فلسطین تشکر کرد.

وی ضمن انتقاد شدید از خیانت برخی سران اعراب به آرمان ملت فلسطین، خواستار محکومیت جهانی عادی سازی روابط با رژیم جعلی اسراییل و تضییع حقوق ملت فلسطین از سوی دولت ها و پارلمان کشورهای اسلامی و‌ جهان شد.

رئیس مجلس فلسطین در این تماس ضمن ابلاغ سلام به دکتر قالیباف، شروع به کار مجلس جدید در جمهوری اسلامی ایران و ریاست ایشان را تبریک گفت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی