کد خبر : 4627

پیام فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف در محکومیت توافق امارات و اسرائیل:

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف ضمن محکومیت توافق امارات و اسرائیل، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های مقاومت دانست.

 فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن صلح بین امارات متحده عربی و رژیم صهیونیستی، این توافق را یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت‌های محور مقاومت دانست و از آزادی خواهان مجالس جهان برای دفاع از حقوق فلسطینیان دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی با اعتقاد راسخ به حقانیت و حقوق مشروع ملت مظلوم فلسطین و با اشاره به مبارزات بیش از هفت دهه فرزندان مقاوم و رشید فلسطین در راه آزادی سرزمین اشغالی قدس و فلسطین  از سلطه رژیم جلاد، تروریست و کودک کش صهیونیستی ، اقدام حاکمان امارات در خیانت به آرمان فلسطین و اعلام آمادگی برای عادی سازی روابط  با اشغالگران قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله را قویا محکوم می نماید.

آنچه امروز  امارات با مدیریت و حمایت رییس جمهور تروریست آمریکا تحت عنوان عادی سازی روابط انجام می دهد در واقع یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر حجم موفقیت های محور مقاومت در منطقه و شکست های پی در پی ائتلاف نامیمون عبری-غربی و برخی اعراب در یمن ، سوریه ، عراق ، لبنان و ...و همچنین ناکام ماندن ترامپ در تحمیل معامله قرن بر ملت فلسطین می باشد.

 فراکسیون حمایت از مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از آزادیخواهان مجالس جهان برای پیوستن به دفاع از حقوق فلسطینان و آزادی قدس  همچنان با عزمی راسخ از محور مقاومت و مبارزات ملت فلسطین حمایت همه جانبه خواهد داشت.

زنده باد فلسطین
آزاد باد قدس شریف و همه سرزمین های اشغالی فلسطین

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی