کد خبر : 3373

در پیام تسلیت امیرعبداللهیان درپی درگذشت رمضان عبدالله شلح تاکید شد

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس در پیامی، ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت رمضان عبدالله شلح، دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی، گفت: مسیر مجاهدت و مقاومت تنها راه حل موجود برای بیرون راندن اشغالگران صهیونیستی از سرزمین مقدس فلسطین است.

 حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در پیامی به زیاد النخاله به مناسبت درگذشت رمضان عبدالله شلح، دبیرکل سابق جنبش جهاد اسلامی گفت: «رمضان عبدالله شلح مجاهد نستوهی بود که عمر خود را در راه مبارزه برای آزادی سرزمین‌های اشغالی سپری کرد».

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی همچنین اشاره داشت:«رشادت و مجاهدت مردان مبارزی همچون رمضان عبدالله شلح، الگوی برای جوانان آزادیخواه و وطن پرست جهان خواهد بود و ثمره این مجاهدت‌ها پیروزی مقاومت در آینده نزدیک خواهد بود».

متن پیام کلی امیرعبداللهیان به شرح ذیل است:

فرمانده مجاهد و برادر گرامی جناب آقای زیاد النخاله 
دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

انالله و انا الیه راجعون «صدق الله العلی العظیم»

خبر درگذشت دکتر رمضان عبدالله شلح دبیرکل فقید جنبش جهاد اسلامی و یکی از فرماندهان مجاهد مقاومت ملت فلسطین مطلع و بی نهایت و متاثر متاسف شدم.

صمیمانه ترین مراتب تسلیت و همدردی اینجانب را به مناسبت فقدان و درگذشت این مجاهد نستوه، که در راه مبارزه با افتخار زندگی خود را برای آزادی سرزمین‌های اشغالی سپری نمود، پذیرا باشید.

اعتقاد راسخ داریم؛ رشادت و مجاهدت مردان مبارزی همچون رمضان عبدالله شلح؛ الگویی برای جوانان آزادیخواه و وطن‌پرست جهان خواهد بود و ثمره این مجاهدت ها پیروزی مقاومت در آینده نزدیک خواهد بود.

بر این باوریم؛ مسیر مجاهدت و مقاومت تنها راه حل موجود برای بیرون راندن اشغالگران صهیونیستی از سرزمین مقدس فلسطین است و شهادت و مجاهدت در این راه افتخار همه رزمندگان و مردان مجاهد و مقاوم خواهد بود.

از خداوند متعال برای آن مجاهد خستگی‌ناپذیر مغفرت و رضوان الهی و برای خانواده آن مرحوم و ملت مقاوم فلسطین صبر و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

 دبیرکل کنفرانس بین المللی دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین همچنین در پیام مشابهی به سفیر فلسطین و نمایندگان جنبش جهاد اسلامی و حماس در تهران تسلیت گفت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی