کد خبر : 17182

عزیزی:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس کفت: اذعان مقامات آمریکایی به توان بالای موشکی ایران جمهوری اسلامی با وجود تحریم ها ناشی از ترس و اضطراب است.

ابراهیم عزیزی با اشاره به اذعان آمریکا به توانایی بالای موشکی جمهوری اسلامی ایران گفت:  صنایع نظامی ایران جزو پیشرفته ترین صنایع نظامی هستند که در نوع خودشان بی نظیرند و به برکت روحیه و مدیریت جهادی حاکم بر جامعه صنعتگران حوزه دفاعی، اقدامات بسیار خوب  و حیرت آوری صورت گرفته است.

نایب رئیس کمیسیون امیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: پیشرفت صنایع دفاعی ایران مدیون مردانی است که در سال های اخیر با از خود گذشتگی و فداکاری جهادی توانستند بستر را برای رشد و بالندگی صنایع دفاعی فراهم کردند که در راس آن شهید حسن طهرانی مقدم است.

وی افزود: ایران اسلامی امروز در اوج تولید قدرت می باشد و از بالاترین ظرفیت های اقتداری برخوردار است و دشمنان باید از این موضوع به خوبی آگاه باشند.

عزیزی بیان کرد: آمریکایی ها چون می دانند که جمهوری اسلامی ایران در بحث دفاعی به جایگاه های بالایی رسیده همه وجودشان را ترس و اضطراب فرا گرفته با اعمال تحریم ها هذیان گویی می کنند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی