کد خبر : 17174

نوش آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد کشورهای غربی باید با رویکرد حل مشکلات و خروج از بن بست به مذاکرات هسته ای بپردازند.

حسین نوش آبادی ، در رابطه با مذاکرات وین، گفت: پیشنهادات ارائه شده توسط جمهوری اسلامی خارج از چارچوب برجام نیست لذا کشورهای اروپایی نباید مطالبات ایران را نادیده بگیرند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متون مصوب کشورهای 1+5 و تایید شده توسط شورای امنیت باید محور مذاکرات باشد نه اینکه طرف های برجامی منافع ملت ایران را نادیده بگیرند و توجهی به گذشته نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه قطعا مذاکرات فرسایشی به نفع هیچ یک از کشورها نیست، ادامه داد: اظهارنظرها و مواضع اروپایی ها در قالب برنامه اقدام مشترک نیست و در راستای امتیاز گیری بیشتر است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: کشورهای عضو برجام نباید فرصت سوزی کنند و باید بدون فوت وقت ایده ها و پیشنهادات مذاکره کنندگان کشورمان را بررسی کنند تا نتیجه مطلوب حاصل و برجام نیز احیا شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام سندی حقوقی و کارشناسی است لذا اروپایی ها نباید با اظهارات صرفا سیاسی آن را تحت الشعاع قرار دهند، خاطرنشان کرد: بنابراین پیشنهاد می شود کشورهای غربی با رویکرد حل مشکلات و خروج از بن بست به مذاکرات بپردازند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی