کد خبر : 17166

میرتاج‌الدینی:

نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب در مجلس اعتقاد دارد حضور نیروهای ائتلاف ضدداعش به بهانه‌های عملیات مستشاری یا آموزش در عراق به معنای ادامه اشغالگری است.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به اظهارات مسئولان کاخ سفید مبنی بر اینکه هیچ نیروی رزمی این کشور در حال حاضر در عراق وجود ندارد، گفت: ملت های آزاده منطقه متوجه شدند که تمام تنش های رخ داده به دلیل حضور و فعالیت نظامیان تروریست ایالات متحده و همپیمانانش است.

نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خون به ناحق ریخته شده شهید سلیمانی موجب خواهد شد نظامیان آمریکایی از عراق و منطقه خارج شوند، اظهار کرد: سیاستمداران کاخ سفید نیز این موضوع را متوجه شده اند از این رو مشاهده می شود که از افغانستان هم خارج شدند.

وی ادامه داد: البته مقامات این کشور عنوان کرده اند که نیروهای ائتلاف به بهانه‌های عملیات مستشاری یا آموزش در عراق هستند که این موضوع نیز به معنای ادامه اشغالگری است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه ائتلاف بین‌المللی ضد داعش هیچگاه علیه تروریست ها عمل نکرد بلکه مردم عراق را دچار آسیب جدی کرد، افزود: خروج نیروهای آمریکایی ها از افغانستان و عراق به معنای آغاز خروج همه جانبه این کشور از منطقه است.

نایب رئیس فراکسیون نیروهای مردمی انقلاب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این میان باید اذعان کرد این رخداد به معنای آغاز افول قدرت اقتصادی ایالات متحده نیز تعبیر می شود زیرا اقتصادهای نوظهور با قدرت بیشتری در حال فعالیت هستند و یکجانبه گرایی آمریکا در حال از بین رفتن است./

پایان پیام

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی