کد خبر : 16571

زارع در انجمن جوانان اتحادیه بین المجالس جهانی:

نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ایران برای استعداد جوانان، الگوسازی و آگاه سازی آنها از اهمیت جایگاه خودشان در مسئولیت‌های خطیر سیاسی و پارلمانی سرمایه گذاری کردیم.

 نشست انجمن جوانان اتحادیه بین المجالس جهانی ظهر امروز شنبه (۶ آذرماه) در محل برگزاری صد و چهل و سومین اجلاس IPU با حضور هیئت پارلمانی ایران برگزار شد.

رحیم زارع نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جوانان موتور محرکه و ستون فقرات جامعه بوده که نقش بی‌بدیلی در  پیشرفت در هر کشور ایفا می کنند، گفت:  ۲۰ درصد جمعیت پارلمان جمهوری اسلامی ایران را جوانان تشکیل داده و فراکسیونی تحت عنوان جوانان در مجلس ایران فعال است.

وی ادامه داد: واقعیت این است که نسل جوانان کشورمان بیشترین نقش را در نوآوری های علمی اقتصادی، سیاسی و تحقق دستاوردهای ملی داشتند و بزرگترین افتخارات را جوانان برای جامعه ما رقم زدند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در ایران برای استعداد جوانان، الگوسازی و  آگاه سازی آنها از اهمیت جایگاه خودشان در مسئولیت‌های خطیر سیاسی و پالمانی سرمایه گذاری کردیم و به کمپین آری به مشارکت جوانان هم اعتقاد داریم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی