کد خبر : 16429

حیدری:

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره بیهوده بودن مذاکرات با ایران که در دیدار اخیر با رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بیان شده کذب محض است.

شهریار حیدری  با اشاره به فضاسازی های اخیر رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات هسته ای وین گفت: رژیم صهیونیستی همواره تلاش کرده تا جمهوری اسلامی ایران در صحنه های مختلف محکوم کند و این امر مسبوق به سابقه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: هرگاه مذاکرات جدی و موثر در جریان بوده، رژیم صهیونیستی تلاش کرد با فضا سازی اجماعی جهانی علیه کشورمان ایجاد کند.

وی افزود: به همین خاطر است که آن ها اینگونه به آمریکایی ها القا می کنند که مذاکره با ایران بی فایده بوده و باید سیاست تحریم را ادامه دهند تا بتوانند برنامه هسته ای جمهوری اسلامی را کنترل کنند.

حیدری بیان کرد: رژیم صهیونیستی به خوبی می داند که ایران به دنبال وقت کشی در مذاکرات و ساخت بمب هسته‌ای نیست زیرا جمهوری اسلامی قصد مذاکره فرسایشی را ندارد بلکه همواره به دنبال نتیجه رسیدن بوده است.  

وی تصریح کرد: صحبت های اخیر سران رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات هسته ای با آنچه در گذشته مطرح کردند تفاوت های بسیار زیادی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اظهارات وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره بیهوده بودن مذاکرات با ایران که در دیدار اخیر با رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بیان شده کذب محض است.

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی مصمم است تا در کوتاه ترین زمان ممکن مذاکرات هسته ای به نتیجه برسد که خروجی آن لغو موثر تمامی تحریم ها علیه کشورمان باشد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی