کد خبر : 16373

فلاحی:

رئیس فراکیسون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس معتقد است انگلیسی ها با قراردادن نام جنبش مردمی حماس در فهرست گروه‌های تروریستی قصد دارند فشارهای بیشتری را به اعضای این گروه و هرکه با آنها در ارتباط است، اعمال کنند.

 

احمدحسین فلاحی، با محکوم کردن اقدام انگلیس در قرار دادن جنبش مردمی حماس در فهرست گروه های تروریستی، گفت: اگر انگلیس اقدامی جز این داشت، جای تعجب بود چرا که کشورهای استکباری تحت نفوذ صهیونیست بوده و ضامن امنیت آنها هستند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه کشورهای استکباری زمانی که ببینند گروهی از جبهه مقاومت برای آنها دردسر درست کرده، در صدد تخریب و حذف آنها بر می آیند، عنوان کرد: انگلیس از طریق قرار دادن جنبش حماس در فهرست گروه های تروریستی، اعضای آن و هر فرد، شرکت و کشوری که با آنها در ارتباط باشد را تحت فشار قرار می دهند.

وی همچنین تعریف تروریست از لحاظ ما و آمریکایی ها و کشورهای اروپایی را متفاوت دانست و افزود: هرکس در برابر رژیم صهیونیستی که یک دولت تروریستی است، ایستادگی کند از منظر آمریکا و کشورهای اروپایی تروریست است.

رئیس فراکیسون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس در پایان راه نجات فلسطین که از نهر تا بحر است را برگزاری یک انتخابات همگانی دانست و خاطرنشان کرد: این انتخابات باید با مشارکت بومیان فلسطین در این کشور و آوارگان آنها در سراسر دنیا باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی