کد خبر : 15956

عباسی:

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که نظریه هزار زخم صهیونیست ها در برابر ایران قرار دارد که با انسجام مدیریت می توان از آن عبور کرد.

 

فریدون عباسی  با اشاره به اینکه  به بهانه فعالیت هسته ای1900 تحریم علیه ایران اعمال شده است در حالی که کره شمالی به صورت رسمی بمب اتمی را آزمایش می کند و تحریم های کمتری علیه این کشور اعمال شده، گفت: از نظر بنده با همه اوضاعی که داریم مستقل ترین کشور جهان هستیم و مرکز تصمیم گیری در داخل است، باقی کشورها این خاصیت را ندارند، حتی مرکز تصمیم گیری آمریکا در کشورشان نیست و صهیونیسم جهانی آن را اداره می کند خیلی از مسئولین در کشورها با پشتوانه صهیونیسم جهانی و نظام سرمایه داری که آنها دنبالش هستند اداره می شوند.

نماینده مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران کشوری است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مرکز تصمیم گیری را به داخل کشور منتقل کرده و در دنیا نکته ای جدید حساب می شود که مجبور هستند به مبارزه با ما بر خیزند. فرمول‌های مادی دنیا این است که علیه آزادی خواهان کودتای رسانه‌ای کنند که در بسیاری از کشورها کار نظامی نکردند و با کودتای رسانه ای موفق شدند اما در ایران موفق نشدند.

این نماینده مجلس ادامه داد:  بعد از انقلاب، جنگ را تحمیل کردند و بعد از جنگ دیدند رفتار ایران با کشورهایی که جنگ را پشت سر می گذارند فرق می کند چرا که جنگ را عامل قدرت نظام می دانستیم و جنگ بود که از نیروهای ما مستشار و مدیر ساخت. همچنین از با برنامه ریزی کودتا تلاش کردند نظام را دچار فروپاشی کنند، اما نتوانستند.

عباسی بیان کرد: حالا می خواهند تحریم کنند تا از داخل فروپاشی صورت گیرد، نظریه صهیونیست ها این است که هزار زخم را به ایران وارد کنند یعنی ایران را با جراحت های مختلف قومی، زبانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مواجه کنند تا به تدریج بر اثر این زخم ها از بین برود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: ما این نظریات را در مقابل خود داریم و راه مقابله با این تحریم ها را باید پیدا کنیم، همان طور که از کودتاهای مختلف عبور کردیم از این به بعد هم می توانیم با همدلی و انسجام از شرایط عبور کنیم. امیدواریم این دولت سیزدهم موضوع انسجام مدیریت را در کشور ایجاد کند و صدای واحد داشته باشیم مطمئنا اقدامات مادی حاکم حریف نظام انقلابی ما نیست./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی