کد خبر : 15153

هیأتی از اعضا گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان به ریاست احمد امیرآبادی فراهانی بامداد دوشنبه به وقت محلی وارد «اسلام‌آباد» شد.

گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان بنا به دعوت نوید قمر رئیس گروه دوستی پارلمانی پاکستان و ایران جهت تبادل نظر درباره تحکیم روابط پارلمانی و تقویت همکاری های فیمابین به اسلام‌آباد سفر کرده است.

در بدو ورود هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان به فرودگاه  اسلام آباد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان و «سردار نصرالله خان درشک» نماینده مجلس ملی پاکستان در فرودگاه بین المللی اسلام‌آباد از رئیس و اعضای گروه دوستی پارلمانی کشورمان استقبال نمودند.

 
سفر هیأتی از گروه دوستی پارلمانی ایران به پاکستان

رییس و اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و پاکستان در این سفر قرار است با روسای مجالس ملی و سنای پاکستان، اعضای گروه‌های دوستی در مجالس این کشور و همچنین برخی از مقامات دولتی دیدار داشته باشند و در خصوص گسترش تعاملات پارلمانی میان دو کشور، تحکیم همکاری‌های دوستانه در حوزه‌های مختلف گفتگو و تبادل نظر کنند.

در ادامه این سفر، هیات گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان قرار است با سفر به شهر کراچی در جنوب پاکستان با مقامات دولت ایالتی و پارلمانی دیدار و گفتگو داشته باشند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی