کد خبر : 14403

عباس زاده مشکینی:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: صادرات انرژی ایران به لبنان نشان داد پیکره محاصره مالی، اقتصادی و سیاسی تحمیل شده علیه ملت ها از سوی کاخ سفید شکننده است و کشورهای دنیا نباید به آنها اعتنا کنند.

محمود عباس زاده مشکینی ، در خصوص پیام اعزام کشتی حامل سوخت ایران به لبنان همزمان با اعمال تحریم های یکجانبه ایالات متحده، گفت: آمریکایی ها تصور می کنند می توانند با اعمال زور علیه ملت های دنیا محدودیت ایجاد کنند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اقدام ایران و لبنان نشان داد پیکره محاصره مالی، اقتصادی و سیاسی تحمیل شده علیه ملت ها از سوی کاخ سفید شکننده است و کشورهای دنیا نباید به آنها اعتنا کنند.

وی ادامه داد: باید یادآور شد دشمنان کشورمان تهدیدهای زیادی در رابطه با اعزام نفتکش ایرانی می کردند اما مشاهده شد که این نفتکش با اقتدار به لبنان رسید و اکنون انرژی صادرشده در حال استفاده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: دشمنان متوجه شدند هزینه تعرض به نفتکش ایرانی خیلی زیاد است و در این صورت ضرب شست سنگینی از ایران و دیگر کشورها دریافت خواهند کرد لذا سرجای خود نشستند و فقط نظاره گر این اتفاق بودند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد هر کشوری حق دارد نیازمندی های خود را تامین کند و در این هر کشوری نیز می تواند محصولات خود را صادر کند که اعزام کشتی حامل سوخت ایران به لبنان از جمله این موارد است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی