کد خبر : 12702

سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس :

سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی تلاش می کند با برقراری روابط و همچنین بازگشایی سفارت در کشورهای مختلف به خودش مشروعیت ببخشد.

 
محمود عباس زاده مشکینی، به عادی‌سازی روابط کشورهای عربی با اسرائیل اشاره کرد و گفت: بحران عدم مشروعیت خطرناک ترین مولفه در عرصه سیاست خارجی محسوب می شود و این موضوعی است که همواره اسرائیلی ها با آن مواجه هستند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رژیم صهیونیستی تلاش می کند با برقراری روابط و همچنین بازگشایی سفارت در کشورهای مختلف به خودش مشروعیت ببخشد.

وی با اشاره به اینکه امروزه مردم کشورهای دنیا نسبت به اقدامات خصمانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به خیابان ها سرازیر می شوند و اعتراضات جهانی شکل می گیرد، ادامه داد: بنابراین باید اذعان کرد اسرائیلی ها هیچگاه نمی توانند به ثبات سیاستی در عرصه بین المللی دست یابند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ضمن تاکید بر اینکه کشورهای اسلامی آسیب های زیادی از اقدامات رژیم صهیونیستی دیده اند، افزود: بر این اساس کشورهای عربی نباید به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهونیستی گام بردارند زیرا این اقدام برخلاف مصالح جهان اسلام است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طی چند وقت گذشته مردم فلسطین توسط غاصبان صهیونیستی به خاک و خون کشیده شدند، خاطرنشان کرد: بدون شک دولت هایی که به اسرائیل نزدکی می شوند و اعتنایی به خون مردم مظلوم فلسطین ندارند، سرنوشتی شوم نصیبشان خواهد شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی