کد خبر : 12516

مالکی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد موقعیت سیاسی آمریکایی ها طوری نیست که بخواهند شرط جدید برجامی را مطرح کنند و نمایندگان سنای آمریکا باید این واقعیت را متوجه شوند.

فداحسین مالکی ، در خصوص اهداف پشت پرده طرح قانونگذاران آمریکایی که منجر به جلوگیری از رفع تحریم‌ها علیه ایران در هر شرایطی خواهد شد، گفت: آمریکایی ها با تقسیم کار در داخل کشورشان می خواهند شرط و شروط جدیدی برجامی را مطرح کنند که بدون شک مانع بزرگی برای احیای برجام به شمار می رود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معادلات بین المللی که اکنون رقم می خورد به نفع ایالات متحده نیست لذا نمایندگان سنای این کشور باید بدانند بازگشت کشورشان به توافقنامه برجام امری مشروط است و باید منافع ایران تامین شود.

وی ادامه داد: در واقع موقعیت سیاسی آمریکایی ها طوری نیست که بخواهند شرط جدیدی را مطرح کنند و نمایندگان سنای آمریکا باید این واقعیت را متوجه شوند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه هژمونی آمریکایی ها در دنیا آسیب جدی دیده است، افزود: بر این اساس سیاستمداران این کشور نمی توانند محدودیت های شکست خورده موسوم به سیاست فشار حداکثری و بی سابقه را علیه کشورمان تکرار کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طرح پیشنهادی سنای آمریکا مخالف حقوق بین الملل بوده و با شکست حتمی روبرو خواهد شد./

 


 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی