کد خبر : 11050

البحیری در نشست فوق‌العاده کمیته فلسطین اتحادیه بین‌المجالس سازمان همکاری اسلامی:

نماینده مجلس تونس ضمن تأکید بر پایان محاصره زمینی و هوایی غزه گفت: عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان‌های بین‌المللی باید لغو شود.

 
نورالدین البحیری در چهارمین نشست فوق‌العاده کمیته دائمی فلسطین اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی که عصر امروز (دوشنبه، 3 خرداد ماه) با حضور هیأت‌های پارلمانی و مجامع بین‌المللی پارلمانی 15 کشور اسلامی به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، ضمن ابلاغ پیام تشکر الغنوشی رئیس مجلس نمایندگان از مهمان‌نوازی قالیباف گفت: تونس بر همبستگی خود با فلسطین تأکید دارد و از آنها حمایت می‌کند.

وی ادامه داد: فلسطینان در سرزمین شهدا زندگی می‌کنند و ما برای آزادی قدس شریف تلاش می‌کنیم چرا که رژیم صهیونیستی جنایات متعددی را علیه فلسطینان بی‌دفاع صورت داده است و به تمام معنا اشغال نظامی انجام می‌دهد و به مقدسات سرزمین‌های دیگر تجاوز می‌کند که کسی باید جلوی آنها را بگیرد.

البحیری اضافه کرد: وقت آن رسیده برای دفاع از حق مردم مظلوم فلسطین در جهت تأسیس این کشور به پایتختی قدس واحد شویم.

نماینده مجلس تونس در پایان خاطر نشان کرد: باید هر چه سریعتر به محاصره زمینی و هوایی غزه پایان داده شود که برای این امر باید هیأت پارلمانی به این منطقه اعزام شود، همچنین عضویت رژیم صهیونیستی در سازمان‌های بین‌المللی باید لغو شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی