کد خبر : 10798

احمدی بیغش:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: درد و تالم این شیوه رفتاری سران مست و جاهل امارات بسیار عمیق تر و تلخ تر از کشته شدن مردم در حصر و فشار و رنج فلسطین است؛ لذا برای جهان عرب با این حجم از وادادگی باید خون گریست.

محمود احمدی بیغش، به تحولات این روزهای فلسطین و مواضع کشورهای عربی در قبال جنایات صورت گرفته اشاره کرد و گفت: خود باختگی کشورهای عربی منطقه خلیج فارس به ویژه کشور امارات در برابر اسرائیل غاصب به جایی رسیده که نه تنها دل سنگشان از حجم بزرگ مسلمان کشی در فلسطین به درد نمی آید، بلکه با خود باختگی های شرم آور سر تعظیم پیش ارباب فرود می آوردند و موجبات کشتار بیشتر مسلمانان مظلوم و بی دفاع نوار غزه را هم فراهم می کنند.

نماینده مردم شازند در مجلس افزود: پیشنهاد خفت بار محمد بن زائد ولی عهد ابوظبی به نخست وزیر اسرائیل برای حمله زمینی به نوار غزه به حدی شرم آور و حقیرانه است که دل هر غیرتمند مسلمانی را به درد می آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: این پیشنهاد ننگین یک پیشنهاد ساده نیست بلکه اوج بی غیرتی کشورهای عرب منطقه است که خود را از دوران سکوت مرگبار به دوران ذلت بار پرت کرده اند.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: درد و تالم این شیوه رفتاری سران مست و جاهل امارات بسیار عمیق تر و تلخ تر از کشته شدن مردم در حصر و فشار و رنج فلسطین است؛ لذا برای جهان عرب با این حجم از وادادگی باید خون گریست./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی